Úvodní stránka Co je Lakárie Připravovaná Lakárie Účast na Lakárii Stažení souborů Legenda Minulé Lakárie Autoři

Autoři Lakárie

Autorem Lakárie je především Azrik, od 3. Lakárie mu do toho trochu kecá Zip. Dá se ale říct, že nějakou měrou zanechá svůj otisk na Lakárii každý organizátor a velká část hráčů.

Azrik
má na svědomí veškerá pravidla (dohromady přes 200 stran textu :-) ), megalomanské množství povolání, přihlášky a personalistiku a většinu z praktické stránky organizace.

Email: azrik (at) seznam (dot) cz   nebo    azrik (at) ucw (dot) cz
Web: http://azrik.misto.cz   nebo   http://ucw.cz/azrik

Zip
se zaměřil především dějové linie Lakárií a konzistenci, logiku a fungování světa v němž se Lakárie odehrává, funguje jako první připomínkovač a konzultant k tunám papíru vyprodukovaných Azrikem, na 5. Lakárii si také vyzkoušel post hlavního organizátora, personalistiku a praktickou stránku organizace. Dále má na starosti grafiku - dělal třeba většinu platidel a internetové stránky Lakárie.

Email: zip (at) email (dot) cz    nebo    zip (at) ucw (dot) cz
Web: http://zip.misto.cz   nebo   http://ucw.cz/zip

Další lidé, kteří na sebe vzali nelehkou práci s organizací Lakárie jsou: Vojta (nyní převzal na svá bedra ekonomiku), Lukáš Fiala, Poly a lidé co buď přešli na stranu hráčů a nebo se již neúčastní z nedostatku času - Lemming (tomu patří zvláštní dík za vypořádání se s šíleným systémem ekonomiky hry), Lumír, Mišák, Slon, Mág a další. Každopádně i oni odvedli svůj nemalý kus práce a hodně pomohli.